2019-07-21

Mokesčiai už egzaminus
Mokesčiai už Valstybinės kalbos mokėjimo egzaminus mokami į Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos sąskaitą LT567300010002614653. Mokėjimo paskirtyje nurodyti „Mokestis už egzaminus“.
Egzamino neišlaikiusiems kandidatams pinigai negrąžinami. Kandidatai, pakartotinai laikantys egzaminą, nuo mokesčio neatleidžiami.

Asmenys, ketinantys laikyti pirmosios, antrosios ar trečiosios valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos egzaminą, į aukščiau nurodytą sąskaitą banke sumoka nustatyto dydžio mokestį:
už I kategorijos egzaminą – 0,3 BSI (11,40 €); senatvės pensininkai – 0,2 BSI (7,60 €); Asmenys, kuriems pripažinta negalia – 0,1 BSI (3,80 €) (išskyrus asmenis, siekiančius įgyti Lietuvos Respublikos pilietybę);
už II kategorijos egzaminą – 0,4 BSI (15,20 €); senatvės pensininkai – 0,3 BSI (11,40 €); Asmenys, kuriems pripažinta negalia – 0,2 BSI (7,60 €);
už III kategorijos egzaminą – 0,5 BSI (19,00 €); senatvės pensininkai – 0,4 BSI (15,20 €); Asmenys, kuriems pripažinta negalia – 0,25 BSI (9,50 €).

Valstybinės rinkliavos mokestis už Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminą 2,90 € pervedamas į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR FM sąskaitą LT247300010112394300. Įmokos kodas 53079.

Grįžti