2015-03-31
Skaitliukas
PageRank
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo.
Progimnazijos kontaktai (QR)

Progimnazijos kontaktai

Perspėjimo sistema

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

Orai Zarasuose
Socialinis tinklas
Sveikinimas
Progimnazijos krepšininkų pasiekimai
Kovo mėn. vyko rajono moksleivių Olimpinio festivalio krepšinio varžybos. Pauliaus Širvio progimnazijos berniukų komanda, kurios pagrindą sudarė 8d klasės berniukai 7-8 klasių grupėje iškovojo pirmąją vietą. Širviukai laimėjo 3x3 turnyro varžybas, pirmi buvo ir 5x5 varžybose. Džiugu, kad šie žaidėjai labai patobulėjo, noriai gina mūsų mokyklos garbę. Dar būdami septintokais visas rajone vykusias krepšinio varžybas laimėdavo, nors rungtyniaudavo prieš metais vyresnius moksleivius.
Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės krepšinio aikštelėje Alanui Šablinskui, Aivarui Šakaliui, Deividui Putickij, Deividui Matkevičiui, Tomui Kupriui.


Vladas Kupšys, kūno kultūros mokytojas
Virginijos Kukutienės nuotraukos
Išvyka po rajoną
Lietuvos neformaliojo švietimo centras jau keleri metai vykdo mokinių profesinio orientavimo projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“. Vienas iš projekto tikslų – organizuoti kuo daugiau mokiniams skirtų pažintinių profesinio veiklinimo vizitų į įvairius mokymo centrus, įmones, įstaigas, organizacijas, kad mokiniai galėtų plačiau susipažinti su įvairiomis profesijomis – kauptų darbo patirtį, ugdytų profesinę motyvaciją ...

Virginija Kukutienė, progimnazijos bibliotekos vedėja
Nuotraukos autorė

Mokyklinė istorijos olimpiada

Jau daug metų vyksta mokyklinės ir rajoninės jaunųjų istorikų olimpiados, kuriose gali pasivaržyti ir mūsų progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Į rajoninę olimpiadą, kurioje gali dalyvauti tiek mokinių, kiek yra paralelinių klasių mokykloje, buvo atrinkti geriausiai savo istorijos žinias pademonstravę mokiniai. Mokyklinio olimpiados etapo nugalėtojais tapo: ...

Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Skelbiamas konkursas

Progimnazijos svetainės „Dokumentų“ skyrelyje „Viešųjų pirkimų dokumentai“ rasite kvietimą dalyvauti supaprastintame mažos vertės malkinės medienos pirkimo konkurse 2015 metais.
Smulkesnė informacija čia.


Algis Juršys, direktorės pavaduotojas ūkio reikalams
Paramos fondas

Skirkite mūsų progimnazijai 2% savo pajamų mokesčio. Ačiū.

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Neform. švietimas
Pavėžėjimas

Atnaujinta 2014-10-20

Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...