2021-09-23
Progimnazija

Emblema

ES remiami projektai

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Skaitliukas
PageRank
COVID-19 algoritmai
COVID-19

Darbuotojams (531 Kb, pdf)
Tėvams (globėjams) (1,34 Mb, pdf)

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Šeštokų viešnagė Antazavės tradicinių amatų centre

Zarasų krašto muziejaus ir klasės auklėtojos Vilmos Valainienės iniciatyva 6a klasės mokiniai rugsėjo 16 dieną su technologijų mokytojais Violeta Gaidiene ir Artūru Morkūnu vyko į Antazavę. Mokiniai Antazavės dvare įsikūrusiame tradicinių amatų centre dalyvavo edukacijoje „Kalavijai ir jų gamyba“ bei „Paukščių dekoravimas“. Dvaras išlikęs į pietus nuo Antazavės bažnyčios. Viename rūmų kambaryje įkurtas Antazavės krašto muziejus. Cokolinėje rūmų dalyje įrengtos medžio drožybos, audimo bei keramikos dirbtuvės, sukurta reikalinga techninė bazė tradicinių amatų produktams gaminti. Amatininkai noriai dalijasi savo sukaupta patirtimi su kiekvienu apsilankiusiu. Mokomi amatų centro amatininko Eriko Čypo, mokiniai gamino medinius kalavijus ir dekoravo medinius paukštelius. Amatininkas simboliškai „įšventino“ kelis mokinius į „riterius“.

Violeta Gaidienė, technologijų mokytoja
Violetos Gaidienės ir Artūro Morkūno nuotraukos
Edukaciniai renginiai Biržuose
7a klasės mokiniai rugsėjo 9 dieną pamokas turėjo ne mokykloje, o Biržuose. Jie čia atvyko susipažinti su Radvilų bastionine tvirtove, pasigilinti į jos arsenalo paskirtį, ginklų rūšis. Edukatorė labai vaizdžiai ir išradingai paaiškino kai kuriuos su kovomis susijusius dalykus. Mokiniai savarankiškai dirbdami išsiaiškino muškietų, patrankų ir kitų ginklų ypatybes, o po to susipažino su šia ypatinga pilimi tvirtove, jos šeimininkų gyvenimo būdu, apylinkių gyventojų gyvenimu XVII-XIX amžiuose. Nuvykę prie Kirkilų apžvalgos bokšto ir užlipę į jį, mokiniai gėrėjosi šalia esančiais karstinės kilmės ežerėliais, buvo prisiminti karstiniai reiškiniai šiame regione. Po to Kirkilų pramogų parke apžiūrėtas Iliuzijų ir Siaubo namai, eita kanapių labirintu, maitinti triušiukai Triušių saloje, žaisti aktyvūs lauko žaidimai, šaudyta iš lankų. Graži saulėta diena suteikė ypatingai pakilią nuotaiką mokytis kitur ir kitaip.

Rimutė Morozovienė, 7a klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės
Pamokos kitaip Druskininkuose

Smagu su klase keliauti, pažinti Lietuvą, dalintis emocijomis. Ypač po ilgų karantino dienų... 8c klasės mokiniai ir Kūrėjų klubo nariai nepraėjus nei gerai savaitei po susitikimo mokykloje surengė edukacinę išvyką po Dzūkiją. Ketino aplankyti Druskininkus, Liškiavą, Merkinę.
Anksti kėlę nesigailėjo. Įveikę per 250 kilometrų, Druskininkuose mokėsi „Sūrioje pamokoje“, kurią vedė menininkai edukatoriai Aušra ir Tauras Česnulevičiai. Susikaupę ir susidomėję mokiniai dirbo su druska, klausėsi pasakojimų apie Druskininkus. Buvo įdomu sužinoti negirdėtų faktų, tačiau labiausiai patiko minkyti, zulinti druską ir stebėti, kaip gimsta netikėti kūriniai – fantazijos vaisiai [...]Adrijos ir Kristinos įspūdžius užrašė klasės auklėtoja Andželika Vitkūnienė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Dviejų poetų šventė
Rugsėjo 6-oji – poeto Pauliaus Širvio gimtadienis. Jis tradiciškai švenčiamas ir mūsų progimnazijoje – rengiamos integruotos muzikos ir literatūros pamokos, pakviečiami sugrįžti į mokyklą buvę mokiniai, jaunieji kūrėjai.
Šiais metais muzikos ir literatūros pamokos skirtos kraštiečių poetų Pauliaus Širvio ir Fausto Kiršos sukaktims paminėti ir pavadintos „Abu poezijos piligrimai“. Du poetai kraštiečiai – nuo Dusetų krašto. Jų tėviškes teskiria 10 kilometrų, o gimimo datas... 30 metų. Vėliau juos nutolina likimo vingiai. Gyvenimo išbandymai skausmingai įsirėžia į jų būtį ir prasiveržia jų kūryboje. Todėl abiejų poetų kūrybą nesunku susieti [...]


Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Nuotraukos autorės
Skelbimas

Numatoma, kad ugdymas 2021-2022 mokslo metais vyks kontaktiniu būdu, laikantis Operacijų vadovo sprendimu patvirtintų saugumo priemonių, pagrindinės jų:
• socialinės distancijos, klasių, grupių, srautų nesimaišymo principų laikymasis;
• kaukių dėvėjimas patalpose;
• intensyvus patalpų vėdinimas.

Rekomendacijos:
• Dėl saugaus grįžimo į mokyklas Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos ministerija primena ir skatina mokinius nuo 12 metų skiepytis.
• Nepasiskiepiję mokiniai, dėl jų pačių ir visų saugumo, siekiant išlaikyti kontaktinį ugdymą, bus aktyviai raginami dalyvauti savanoriškame testavime (kaupinių PGR arba savikontrolei skirtais testais).


Progimnazijos informacija
Paukščiai etnokultūroje ir mene

Lietuvių mitologijoje ir religijoje svarbią vietą užima paukščiai. Apie tai kokios jų sąsajos su menu kūrybinių dirbtuvių „Paukščiai senuosiuose lietuvių tikėjimuose ir mene“ dalyviai sužinojo klausydami dailininkės grafikės Rasos Vasilevičiūtės pasakojimų ir mitologinių sakmių. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos moksleiviai Eimantas, Neda, Justė, Kristina, Adrija, Darja, Diana, Elinga, Viktorija, Goda, Smiltė, Nelija, Robertas, Raigardas, Milius susipažino su monotipijos technika ir ja pavaizdavo paukščius.
Kūrinių parodą, veikiančią Zarasų viešojoje bibliotekoje Vaikų literatūros skyriaus edukacinėse erdvėse kviečiame aplankyti iki liepos 16 dienos.
Kūrybinės dirbtuvės „Paukščiai senuosiuose lietuvių tikėjimuose ir mene“ yra Zarasų viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto „Knyga kitaip arba kitokių knygų formatuose baltų etninės kultūros ženklai“ dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.


Zina Černovienė, projekto vadovė
Nuotraukos autorės
Progimnazijos vasaros stovykla
Tikra tiesa, kad viskas gyvenime turi pradžią ir pabaigą... Pasiilgę bendravimo, draugų, naujų veiklų progimnazijos drąsiausi, žingeidžiausi penktų-septintų klasių mokiniai pasiryžo taip greitai nepalikti progimnazijos ir dalyvauti tradicinėje jau vienuoliktus metus progimnazijoje organizuojamoje vasaros stovykloje „Esu, kuriu ir džiaugiuosi saugioje aplinkoje“, kuri vyko birželio 25-30 dienomis [...]

Gitana Savičienė, progimnazijos socialinė pedagogė, stovyklos veiklų koordinatorė
Nuotraukos autorės
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos (ruošiama)
Neform. vaikų švietimas (ruošiama)

Atnaujinta 2021-09-10

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.05 - 11.50
5. 12.15 - 13.00
6. 13.10 - 13.55
7. 14.05 - 14.50

Atnaujinta 2021-09-01

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
nuo 2021 m. rugsėjo 2 d.


Atnaujinta 2021-08-30

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,89 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)


Atnaujinta 2020-11-03

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...