2014-11-01
Skaitliukas


PageRank
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo.
Perspėjimo sistema

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

Orai Zarasuose
Socialinis tinklas
Edukacinė išvyka
Žvarboką, bet saulėtą spalio penktadienio rytą, prieš pat mokinių rudens atostogas, aštuntųjų klasių mokiniai su auklėtojomis Vilma, Stanislava, Birute ir Virginija išvyko į senąją Lietuvos sostinę Trakus. Edukacinės išvykos tikslas – aplankyti Trakuose įsikūrusią šokolado gamyklėlę „Šokolado sostinė“ ir, žinoma, garsiąją Trakų pilį, kur įsikūręs Trakų istorijos muziejus.
Atvykę į šį nedidelį, bet garsų istoriniu ir kultūriniu paveldu miestą, pirmiausia apsilankėme „Šokolado sostinėje“. Ši aromatinga šokolado gamyklėlė gyvuoja jau dvyliktus metus. Pasipuošę baltomis kepuraitėmis ir prijuostėmis pasijutom tikrais šokolado gamybos meistrais.


8 klasių auklėtojos
Vilmos Valainienės ir Stanislavos Daunaravičienės nuotraukos
Pamokos apie gyvūnų globą
Progimnazijoje nėra naujiena veiklos, vedamos įdomių, veiklių, gerai mieste žinomų žmonių. Siekdami sudominti mokinius įvairiausiomis visuomenei naudingomis veiklomis bei formuoti teigiamas bendruomeniškumo nuostatas, mokyklos pedagogai dažnai kviečiasi juos į svečius kaip ugdymo pagalbininkus. Šįkart mokyklos bibliotekos vedėjos Virginijos Kukutienės iniciatyva pamokas 5a ir 5c klasėse apie gyvūnų globą vedė Zarasų mieto seniūnijos seniūnė Olga Podolskienė ir socialinė darbuotoja Erika Ilčiukienė. Šios pamokos buvo lietuvių kalbos mokytojų Aušros Pupeikienės ir Andželikos Vitkūnienės integruotų veiklų tęsinys (mokiniai ką tik buvo perskaitę ir išnagrinėję H.K.Anderseno „Bjaurųjį ančiuką“, aptarę atjautos ir geraširdiškumo sąvokas) ...

Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos mokytoja
Olgos Podolskienės nuotraukos
Skelbiama ataskaita

Svetainės „Dokumentų“ skyrelyje „Progimnazijos dokumentai“ skelbiama 2013-2014 m.m. progimnazijos tarybos veiklos ataskaita.


Progimnazijos tarybos informacija
Rengiamas rašinių ciklas „Tebešviečia...“, skirtas Mokyklos 30-mečiui
Progimnazijos 30-mečio proga rengiamas rašinių apie mokytojus ciklas, pavadinimu „Tebešviečia...“. Kviečiame visus mokinius, jų tėvelius, senelius laisvai pasirinkta forma (rašinys, straipsnis, interviu, eilėraštis, miniatiūra, prisiminimai ir kt., apimtis nesvarbi) rašyti prisiminimus apie savo mokytojus ir siųsti adresu info@sirviomokykla.lt Rašiniai bus publikuojami progimnazijos svetainėje, o geriausi darbai papuoš mokyklą. Maloniai laukiame!

Projektą koordinuoja lietuvių kalbos mokytoja
Andželika Vitkūnienė


Pirmoji savo kūrybos darbą publikuoja Giedrė Mičiūnienė, 4-os laidos abiturientė ...
Eismo saugumo savaitė Suvieko bendruomenėje
Vieną lietingą rudens antradienį Suvieko bibliotekoje sužibo šviesą atspindinčių elementų paroda. Tai Rokiškio rajono Aleksandravėlės biblioteka pakvietė dalyvauti jos vykdomame projekte „Užsidėk atšvaitą – taip apsaugosi save ir kitus – 5“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Spalio 3 d. Suvieko bibliotekoje vyko paskaita pagal programą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurią vedė Sigita Grigaliūnienė, eismo saugumo bendruomenėse projekto koordinatorė. O jau po savaitės, bendradarbiaujant su Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko pagrindinio ugdymo skyriumi, vyko saugumo savaitės uždarymas ...

Danutė Macijauskienė, Suvieko bibliotekos bibliotekininkė
Reginos Balčytienės nuotraukos
Veiklos planas

2014 metų rugsėjo mėn. progimnazijos veiklos planas

Progimnazijos veiklos planas
2014 m. spalio mėn.
Atnaujinta 2014-10-06


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Tvarkaraščiai

5 klasių tvarkaraštis
6 klasių tvarkaraštis
7 klasių tvarkaraštis
8 klasių tvarkaraštis
Mokytojų tvarkaraštis
Neform. šviet. tvarkaraštis
Pavėžėjimo tvarkaraštis

Atnaujinta 2014-10-20

Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...