2020-05-28
Progimnazija

Emblema

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Informacija dėl ugdymo organizavimo nuo 2020-06-01

Progimnazijos Mokytojų tarybos nutarimu (suderinta su Progimnazijos taryba) nuo šių metų birželio 1 iki 18 dienos mokinių ugdymas bus vykdomas mišriuoju būdu:
• Mokinių ugdymas, konsultavimas ir švietimo pagalba tęsiama nuotoliniu būdu.
• Progimnazijoje papildomai bus vykdomos atskirų dalykų kontaktinės konsultacijos bei teikiama švietimo pagalba pagal sudarytą tvarkaraštį.
• Konsultacijų laiką ir vietą nurodys dalykų mokytojai bei švietimo pagalbą teikiantys specialistai per Tamo el. dienyną ar kitomis bendravimo priemonėmis.
• Konsultacijos ir susitikimai progimnazijoje organizuojami užtikrinant kuo mažesnį tiesioginį mokinių kontaktą su kitais asmenimis.

Signalinis II pusmetis bei metiniai įvertinimai vedami birželio 1-5 d.
• II pusmetis bei metiniai įvertinimai vedami birželio 10-16 d.
• 2019-2020 mokslo metų ugdymo procesas baigiamas 2020 m. birželio 18 d.


Progimnazijos informacija
Informacija dėl nemokamo maitinimo (maisto davinių išdavimo)

Informuojame, kad 2020 m. gegužės 28 d. (ketvirtadienį) nuo 10.00 iki 13.00 val. prie pagrindinio įėjimo į progimnaziją bus išduodami maisto daviniai mokiniams, kurie gauna nemokamą maitinimą.
Prašome mokinių tėvelius atvykti nurodytu laiku atsiimti sausų maisto davinių. Atsiimant maisto davinius prašome vadovautis Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis ir priimtais sprendimais – prašome laikytis nurodyto saugaus atstumo.


Progimnazijos informacija
Socialinė iniciatyva „Nuoširdumo savaitė“

„Sveikas. Nežinau kas Tu esi, bet žinau, jog esi ypatingas ir niekada to nepamiršk. Augti be tėvų yra DIDŽIULIS iššūkis. Tikiu, jog yra labai sunku, bet Tu gali tai įveikti. Nors ir augi be tėvų, niekuo neišsiskiri iš kitų. Kaip tik esi ypatingesnis. Moki savimi pasirūpinti, gyventi savarankiškiau. Vieną dieną gyvenime pasieksi aukštumų ir nesvarbu, kad augi be tėvų. Viskas bus gerai, aš Tavimi tikiu“.
Eglė


Gegužės 8-14 dienomis visoje Lietuvoje minima socialinė iniciatyva „Nuoširdumo savaitė“, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vaikus, augančius be tėvų, formuojant nuoširdų požiūrį jų asmenybėms, poreikiams ir tolerantiškai suvokiant juos kaip daugumą vaikų, augančių darniose šeimose.
Progimnazijos 5-8 klasių mokiniai integruotų nuotolinių tikybos ir etikos pamokų metu, bendradarbiaujant su progimnazijos psichologe bei socialine pedagoge, buvo kviečiami rašyti laiškus, kurti piešinius įsivaizduojamam vaikui, atskirtam nuo šeimos. Laiškuose mokiniai galėjo pasidalinti savo pamąstymais, palaikančiomis, padrąsinančiomis mintimis [...]


Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Danguolė Stukienė, Alė Putinienė, dorinio ugdymo mokytojos
Progimnazijos mokinių piešiniai
Sveikiname visus su Šeimos diena

Gegužės 15-oji – tarptautinė Šeimos diena. Šiemet „Ponas Karantinas“ pakoregavo gyvenimą ir šeimos diena tapo ne dienomis, o mėnesiais... Šis gyvenimo iššūkis pakeitė visų dienotvarkes, sustiprino ryšius ir pamatėme, kas yra svarbu mūsų kasdienybėje. Šiuo laikotarpiu namuose kiekvienas buvome daugiausiai, todėl pajutome, kad visgi Šeima yra viskas: šiluma, supratingumas, patirtis, mokymasis, darbas, džiaugsmas, meilė, gerovė...
Linkiu, kad negandos aplenktų kiekvieną šeimą, kad supratimas ir meilė gyvuotų visose širdelėse. Būkite visi sveiki!
Mūsų progimnazijoje jau daugiau kaip 10 metų buvo organizuojami šiai progai skirti renginiai, sutelkiantys bendrauti visą progimnazijos bendruomenę. Šiemet kviečiame visus į virtualų Šeimos dienos koncertą.
Nuoširdžiai dėkoju mokiniams ir jų šeimos nariams už kūrybiškumą (padėkos bus įtektos susitikus), ačiū klasių auklėtojams už paraginimus dalyvauti šiame renginyje. Dėkingumo žodžiai skrieja muzikos mokytojams Dianai ir Gražvydui už kūrybinių užduočių generavimą, o už virtualaus koncerto montavimą ir publikavimą – IT mokytojui Mindaugui.


Direktorė Aldona Navickienė
Laimėjimas epistolinio rašinio konkurse

Progimnaziją pasiekė puiki žinia – 49-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinio etapo II vietos laimėtoja tapo 8d klasės mokinė Justė Sipavičiūtė, įveikusi per šimtą konkurentų iš visos Lietuvos.
Šiais metais viso pasaulio vaikai (iki 15 metų) epistolinį rašinį kūrė tema „Parašykite žinutę suaugusiajam apie pasaulį, kuriame gyvename“.
Vertinimo komisijos pirmininkė rašytoja Gintarė Adomaitytė konkurso darbų recenzijoje rašo: „Kalbėti savo balsu, pasakoti savąsias istorijas, rasti savų žodžių – štai ką laikėme svarbiausiu kriterijumi. <…> Kai kas ėjo savo keliu. Bent jau tos ir tie, kuriuos matote tarp laureatų ir paskatintųjų – tikrai savo. Linkiu savasties neprarasti...“
Sveikiname Justę ir jos mokytoją Andželiką Vitkūnienę.
Toks pasiekimas šiame prestižiniame konkurse pirmą kartą mokyklos istorijoje!


Progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės informacija
„Knygomūšis“ šeštokams ir septintokams kitaip

Mieli mokiniai, TAMO dienyne jums pateiktas tradicinio „Knygomūšio“ netradicinis variantas, kviečiantis žaidime dalyvauti ne komandomis, kaip įprasta, bet individualiai. Ten rasite žaidimo užduotis ir kitą reikiamą informaciją.
Kviečiame aktyviai dalyvauti, linkime sėkmės atliekant literatūros, gamtos, istorijos užduotis. Pasibaigus karantinui, žaidimo rezultatai bus aptarti, jūsų pastangos bus įvertintos.


Progimnazijos bibliotekos informacija
Progimnazijos bibliotekos skaitytojų dėmesiui

Sušvelninus karantino sąlygas, laikantis visų saugumo reikalavimų, progimnazijos bibliotekoje jau galima pasiimti knygų ar grąžinti jau perskaitytas.
Į progimnaziją ateikite tik su apsauginėmis veido kaukėmis, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines, rankas dezinfekuoti prie įėjimo esančiu dezinfekciniu skysčiu. Viduje nusiimti kaukę griežtai draudžiama. Rinktis knygas vienam skaitytojui skirtas laikas iki 10 minučių. Jei tuo pačiu metu knygų nori užsisakyti daugiau skaitytojų, jie laukia vestibiulyje saugiu atstumu vienas nuo kito. Skaitytojai aptarnaujami darbo dienomis nuo 8.30 iki 14.00 val.
Jei norite užsisakyti konkrečią knygą ar iškilo kitų klausimų, galite skambinti tel. nr.: 861877110 ar parašyti elektroninį laišką adresu birute.grauziniene@gmail.com. Jums bus suteikta informacija, surasta pageidaujama knyga.


Progimnazijos bibliotekos informacija
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Nuotolinis mokymas

Progimnazijos nuotolinio mokymo taisyklės
Progimnazijos specialistų kontaktai
Psichologinės pagalbos teikimas
Socialinės pagalbos teikimas


Atnaujinta 2020-04-06

Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Atnaujinta 2019-09-03

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas

Atnaujinta 2020-01-30

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...