2015-03-02
Skaitliukas
PageRank
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo.
Progimnazijos kontaktai (QR)

Progimnazijos kontaktai

Perspėjimo sistema

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

Orai Zarasuose
Socialinis tinklas
Sėkmė regiono meninio skaitymo konkurse
Vasario 28 dieną Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etapas. Į Ignaliną atvažiavo geriausi skaitovai iš 10-ies rajonų.
5-8 klasių mokinių grupėje mūsų rajonui atstovavo mūsų progimnazijos 5c klasės mokinys Eimantas Raštutis. Jis skaitė Vytautės Žilinskaitės eilėraštį „Du varvekliai“.
Eimantui sekėsi labai gerai – jis užėmė III vietą. Konkursui Eimantą rengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Andželika Vitkūnienė.
Sveikiname Eimantą ir jo mokytoją!
Labai gerai sekėsi ir kitiems mūsų rajono atstovams. „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Greta Šepliakovaitė 9-12 klasių mokinių grupėje užėmė II vietą (ją konkursui rengė lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Daiva Matijošienė), o „Ąžuolo“ gimnazijos literatūrinė abiturientų kompozicija (režisierė Gražina Karlaitė) užėmė III vietą.


Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija
Daivos Matijošienės nuotraukos
„Po kūrėjo delnu...“
Kūryba – nuolatinė kaitos palydovė, skatinanti stabtelėti, atsigręžti į praeitį, suvokti dabartį, projektuoti ateitį. Kiekvienas iš mūsų esame kūrėjas...
Vasario 25 d. Zarasų švietimo centre vyko moksleivių technologijų olimpiada, kurios tema – „Po kūrėjo delnu...“. Mokiniai skirtingose amžiaus grupėse išbandė jėgas įvairiose srityse. Iš mūsų mokyklos dalyvavo net 10 mokinių. Tekstilės srityje pirmąsias vietas laimėjo Elija Laurikėnaitė (7a) ir Emilija Račkauskaitė (5c), antrąsias – Gabrielė Miškinytė (8b), Liepa Dainytė (8b) ir Aliona Kovalkova (5c), trečiąją – Viktorija Narbutaitė (8b). Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Stanislava Daunaravičienė. Elina Guogytė (6b), parengta mokytojos Violetos Gaidienės, užėmė trečiąją vietą. Mokytojo Artūro Morkūno technologijų olimpiadoje konstrukcinių medžiagų srityje pirmąją vietą laimėjo Goda Vainauskaitė (5b), o Orinta Žulytė (5c) ir Ernestas Šaltys (8b) – antrąsias vietas.
Džiaugiamės savo mokyklos jaunais kūrėjais, kurių darbai džiugina ir puošia mokyklą bei namus.


Stanislava Daunaravičienė ir Artūras Morkūnas, technologijų mokytojai
Gintarės Laurikėnienės nuotraukos
Informacija norintiems gauti dviračio vairuotojo pažymėjimą

Dviračių vairuotojų pažymėjimas išduodamas mokiniams nuo 12 metų, išklausiusiems dviračių vairuotojų mokymo programą ir išlaikiusiems teorinį ir praktinį egzaminą. Mokiniai, pageidaujantys mokytis pagal dviračių vairuotojų mokymo programą ir laikyti dviračių vairuotojų egzaminą, turi parašyti prašymą, suderinti su tėvais (tėvų sutikimo parašas) ir pateikti progimnazijos raštinei iki šių metų kovo 6 dienos.
Prašymo formą galite gauti progimnazijos raštinėje arba parsisiųsti ir atsispausdinti iš čia (30 Kb, pdf).
Smulkesnę informaciją ir mokymų programą rasite čia (1.5 Mb, pdf).


Administracija
Literatūrinė popietė su mokiniais
Vasario 23 d., dar pakankamai žiemišką pirmadienį, į mūsų globos namus atvyko Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai, lydimi mokytojų Virginijos Kukutienės ir Aušros Pupeikienės. Mokytoja Aušra pristatė Petro Cvirkos novelę „Kurpės“, ją mums perskaitė: Gabrielė Šakalytė, Ieva Kazulėnaitė, Evelina Volikovaitė ir Inesa Jarmalavičiūtė. Po novelės skaitymo, turėjome diskusiją apie kūrinį, teko jam sukurti pabaigą, mokiniai pristatė ir savo pabaigas, o vėliau išgirdome tikrąją P.Cvirkos sukurtą novelės „Kurpės“ pabaigą, kuri baigiasi ne taip optimistiškai kaip mes norėtume.
Literatūrinę popietę užbaigė Alanas Šablinskas, kuris mums padovanojo K.Binkio eilėraštį „Tragedijos antraktas“.
Ačiū progimnazijos mokiniams ir mokytojoms.


Rasa Juškėnienė, Zarasų socialinės globos namų užimtumo specialistė
Nuotraukos autorės
Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – prasmingos veiklos
Netradiciškai minėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena progimnazijoje. Ketvirtadienį po trijų pamokų visi mokiniai ir mokytojai susirinko į aktų salę, kur sugiedojo Lietuvos himną ir išgirdo šios dienos prasmės paaiškinimą. Renginį vedusi istorijos mokytoja Rimutė Morozovienė pabrėžė, kad meilė Tėvynei prasideda nuo meilės savo artimui ir pristatė Zarasų miesto seniūnijos organizuoto konkurso „Mano šeima“ nugalėtoją – Eliną Guogytę (7b), kuriai miesto seniūnė įteikė prizą – 600 šių metų kalendoriukų su jos piešiniu. Paaiškinta, kodėl šios dienos renginys vadinasi „Mano Lietuva“, jo metu bus gilinamasi į Lietuvos etnografinius regionus ...

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja, renginio koordinatorė
Nuotraukos autorės
Paramos fondas

Skirkite mūsų progimnazijai 2% savo pajamų mokesčio. Ačiū.

Veiklos planas

Progimnazijos veiklos planas

Progimnazijos veiklos planas
2015 m. kovo mėn.
Atnaujinta 2015-02-27


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Neform. švietimas
Pavėžėjimas

Atnaujinta 2014-10-20

Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...