2019-07-21

Naujos knygos jau džiugina skaitytojus

Visą gruodį ir dalį sausio vykusi tradicinė akcija „Knygų Kalėdos 2018“ baigėsi. Prieš keletą dienų, baigiamojo renginio metu, klausantis Nedos ir Airingos raiškiai deklamuojamų Daivos Čepauskaitės eilėraščių apie pelėdos knygyną ir auksinę skruzdėlę, padėkota akcijos dalyviams, geriausiems metų skaitytojams bei sulaukta dar daugiau knygų - šįkart iš progimnazijos mokinių ir mokytojų. Vakar skaitykloje jos visos buvo pristatytos skaitytojams. Dalį šių knygų mokiniai jau pradėjo skaityti.
Skelbdama 2018 metų akcijos pradžią, šalies Prezidentė kvietė dovanoti laukiamiausių knygų. Akcijos dalyviai prezidentės kvietimą išgirdo – jų dėka progimnazijos fondai pasipildė 102 naujomis puikiomis knygomis: programiniais kūriniais, metų populiariausių knygų rinkimuose dalyvaujančiomis, kitomis ne mažiau įdomiomis, labai lauktomis knygomis ir kuponais knygoms įsigyti. Ačiū akcijoje dalyvavusiems pirmą kartą, ačiū nuolatiniams akcijos dalyviams: merui Nikolajui Gusevui, mero patarėjui Vilhelminui Kuzmickui, „Ąžuolo“ gimnazijos, Zarasų viešosios bibliotekos, Zarasų krašto muziejaus bendruomenėms, buvusiam progimnazijos direktoriui Broniui Latėnui, direktorei Aldonai Navickienei, mokyklos tarybos pirmininkei Zitai Aleksandravičienei, Rimantei Šakalienei, Janinai Stulgienei, Reginai Vaitkevičienei, mokytojoms Eglutei Bernatonienei, Zofijai Maslianik, Alei Putinienei, Virginijai Triponienei, mokiniams ir jų auklėtojams. Beje, viena akcijos dalyvė, pageidavusi likti nežinoma, skyrė 50 eurų knygoms įsigyti. Taigi, netrukus skaitytojai galės džiaugtis dar keliasdešimčia puikių knygų ir mėgautis skaitymu.

Birutė Graužinienė, progimnazijos bibliotekininkė
Andželikos Vitkūnienės ir autorės nuotraukos