2020-07-11

Konferencija ir edukacija Kaune

Kovo 5 d. progimnazijos 8a klasės mokinys Rapolas Tamoševičius ir jo istorijos mokytoja Rimutė Morozovienė vyko į Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje vykusią respublikinę mokytojų ir mokinių kūrybinių darbų konferenciją „Šv. Kazimiero asmenybės vertybių raiška“. Jie ten susirinkusiems pristatė savo parengtus pranešimus. Rapolo pranešimo tema buvo „Biblijos citatų ir šv. Kazimiero asmenybės sąsajų reikšmė šiandieniniame krikščionio gyvenime“, o mokytojos – „Šv. Kazimieras, jo broliai ir kiti to laiko Europos svarbiausi valdovai“. Prieš konferenciją jie dar spėjo sudalyvauti viename edukaciniame užsiėmime Kauno Vytauto Didžiojo Karo muziejuje.
Kartu su išvykoje dalyvavusiais geriausiai I pusmetį baigusiais 6-8 klasių mokiniais jie dalyvavo užsiėmime „Žinių bomba“, kurio metu sprendė įvairias šaradas, turėjo net per raciją bendrauti su grupės dalimi, išbėgusia į lauką ir ten ant paminklo užrašo ieškančia tam tikros raidės. Smagus buvo ir kitas edukacinis užsiėmimas Istorinėje Prezidentūroje, kur susipažinta su 100 svarbiausių šio šimtmečio įvykių, lenktyniauta, kas geriausiai atliks burtų keliu gautą užduotį. Geriausiai besimokantys progimnazijos mokiniai dar turėjo galimybę susipažinti ir su buvusios Laikinosios sostinės – Kauno svarbiausia gatve – Laisvės alėja, senamiesčiu. Iš kelionės mokiniai sugrįžo pagilinę savo žinias, išmokę jas smagiai pritaikyti, pabendravę tarpusavyje ir giliau pažinę vieni kitus.

Progimnazijos socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukos

2019-03-05