2020-07-11
Progimnazija

Emblema

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPISIš VII-osios respublikinės muzikos olimpiados sugrįžus

Netruko prabėgti dar vieni metai ir kovo 2 d. kartu su rajoninės muzikos olimpiados pirmosios vietos savo amžiaus kategorijoje nugalėtoja, progimnazijos aštuntoke Martyna Paradnikaite vykstame į Klaipėdą – į Lietuvos mokinių muzikos olimpiados respublikinį etapą. Į jį iš visos respublikos atvyko rajoninių turų nugalėtojai – 44 geriausi ir gabiausi jaunieji muzikantai. Nepaisant ankstyvo išvykimo (4-ą valandą ryto), važiavome komfortiškai ir sparčiai ir jau 10 valandą olimpiados atidarymo metu kaip mokėdami kartu su kitais dalyviais lotyniškai giedojome olimpiados himną „Cantemus ad unum omnes“ („Leiskite mums dainuoti“), vargonais pritarė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto dėstytoja Gražina Ribokaitė.
Olimpiados dienotvarkė buvo labai įtempta – dalyviai turėjo atlikti keturias užduotis: muzikinės kultūros pažinimo testą, kurio metu tikrinamos muzikos istorijos ir teorijos žinios, muzikos rašto bei ritmo skaitymo iš lapo pratimus, padainuoti pasirinktą dainą, labiausiai atskleidžiančią vokalinius dalyvio gebėjimus, bei pristatyti ir atlikti originalią (paties kurtą) kompoziciją. Kiekvieną olimpiados dalį vertino atskiros žinovų komisijos, vadovaujamos savo srities profesionalų. Vertinimo komisijai vadovavo LMTA profesorė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė, kompozitorė dr. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė.
Dainavimo ir kompozicijos užduotys LMTA Klaipėdos fakulteto koncertų salėje vyko kaip atviri koncertai – jaunųjų kūrėjų balsais ir skambančiais instrumentais galėjo mėgautis visi. Įvairios sudėties instrumentiniai ansambliai, duetai ir solistai keitė vienas kitą, liejosi fantazijų, improvizacijų, dainų kaskados. Unikalios savo išgyvenimais kompozicijos stebino ir džiugino: vienos – naujovėmis, kitos – gelme, trečios – paprastumu. Svaiginamai laisvai liejosi fortepijono, smuikų, fleitų, akordeono, gitaros ar violončelės garsai.
Mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Šiuolaikinio meninio ugdymo kontekstai: nuo muzikos teorijos link muzikinio ugdymo praktikos“; kartu su mokiniais išklausė smagų vokalinio ansamblio „Kivi“ koncertą.
Susumavus rezultatus komisija paskelbė nugalėtojus: I-o laipsnio diplomą jaunesniųjų (6-8 kl.) kategorijoje laimėjo Rugilė Garbaliauskaitė iš Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, II-ą ir III-ą vietas pasidalino Milda Marija Kiškūnaitė iš Šiaulių „Juventos“ progimnazijos (VI-oje muzikos olimpiadoje ji laimėjo taip pat II-ą vietą), bei Klaipėdos „Vydūno“ gimnazijos mokinys Justinas Valionis.
Mūsų progimnazijos mokinė Martyna Paradnikaitė pagal surinktus balus užėmė VI-ą vietą respublikoje, kuo tikrai galime pasidžiaugti. Už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį VII-oje Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje Martynai įteiktas Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos garbės raštas ir rėmėjų prizai. Linkime Martynai toliau gilinti savo žinias ir įgūdžius, dar labiau kryptingai tobulėti, stengiantis užpildyti dalyko spragas, mokantis iš kitų pasiekimų, juk iki prizinės vietos trūko tik 0,38 balo...
Už patogią kelionę komfortiška transporto priemone dėkojame Zarasų autobusų parkui, bei vairuotojui Sergejui Volikovui.


Gražvydas Gasparavičius, muzikos mokytojas
Nuotraukos autoriaus


2019-03-13Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai