2020-07-11
Progimnazija

Emblema

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPISMokinių mainų programa Zarasai (Lietuva) – Zdunska Vola (Lenkija)

Kai pavasarį Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje svečiavosi ir ugdymo procese dalyvavo septintokė Marija Ržečniak iš Lenkijos Respublikos Zdunska Vola mokyklos, gimė mintis mokinių mainų programai, kad abiejų mokyklų mokiniai galėtų susipažinti plačiau, kad patirtų bendravimo džiaugsmą, atrastų mokymosi sėkmę, pamatytų ugdymosi panašumus ir skirtumus, kad grįžę į savo mokyklas, skleistų įgytą patirtį.
Įgyvendinant šiuos uždavinius grupė mūsų progimnazijos aštuntokų ir dvi mokytojos, aštuntokų auklėtojos, Lenkijoje, Zdunska Vola praleidome labai intensyvią savaitę.
Įspūdingai sutikti mokykloje, nuo pirmadienio iki penktadienio dalyvavome chemijos, istorijos, biologijos, kūno kultūros, technologijų, lenkų, vokiečių, anglų kalbų pamokose, sprendėme testus, atlikome bandymus, žaidėme sportinius žaidimus, plaukiojome baseine.
Miesto aikštėje ir mokykloje stebėjome Nepriklausomybės dienos minėjimus, menines programas, lankėmės pas miesto merą, istorijos ir geležinkelio muziejuose, miesto parke, meno mokykloje, mokėmės šiuolaikinių šokių judesių, savigynos elementų.
Po pamokų abiejų mokyklų mokiniai žaidė boulingą ir biliardą, mėgavosi įvairių picų skoniais, vienoje kavinių ragavo čia pat keptų pyragų ir sausainių, su naujais draugais vieno jų namuose vaišinosi karštomis dešrelėmis ir, dainuodami lietuviškas ir lenkiškas dainas, džiaugėsi bičiulyste.
Viena popietė buvo skirta išvykai į Lodzę – tekstilės miestą. Čia „Eksperimentariume“ stebėjome ir atlikome fizikinius bandymus, susipažinome su įspūdinga miesto architektūra.
Būtina paminėti, kad mūsų mokiniai gyveno šeimose, labai susidraugavo su vaikais ir suaugusiais šeimų nariais, susipažino su jų tradicijomis, vaišinosi lenkiškais patiekalais.
Lenkijoje praleista savaitė pakeitė visų dalyvių gyvenimus. Patirtas nuoširdumas, dėmesys, šiluma ir jų gerumas sušildė visus. Atsisveikinant nesigėdijome ašarų nei vaikai, nei mokytojai. Atsisveikinome neilgam. Gegužę lauksime mielų svečių iš Lenkijos Zarasuose. Jau pasiilgome jų.
Už tai, kad galėjome vykdyti mainų programą, dėkojame Zarasų rajono savivaldybei, merui Nikolajui Gusevui, bendrojo skyriaus vedėjai Svetlanai Veikšrienei, administracijos direktoriaus pavaduotojui Remigijui Lamanauskui, tarybos narei Aušrai Lamanauskienei, jaunimo reikalų koordinatorei Aksanai Vorobjovai, UAB „Lašų duona“, programos sumanytojai ir vertėjai Dovilei Ržečniak, progimnazijos direktorei Aldonai Navickienei, tėveliams, patikėjusiems savo vaikus ir draugiškiems, aktyviems mokiniams.
Atskirai norime padėkoti Zdunska Vola mokyklos bendruomenei ir tėveliams už nuoširdumą, paprastumą ir begalinį svetingumą.


Birutė Graužinienė, Stanislava Daunaravičienė, 8b ir 8c klasės auklėtojos
Mainų programos dalyvių nuotraukos


2019-11-20Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai