2020-08-12
Progimnazija

Emblema

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Paukščiai – laiškanešiai

Ant medžio šakelių sutūpę paukščiai – Airingos kūriniai.
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 7c klasės mokinė Airinga Šapalaitė – Lietuvos mokinių technologijų olimpiadų dalyvė ir laureatė. Technologijos ir muzika mėgstamiausios moksleivės pamokos ir laisvalaikio užsiėmimai. Savo kurtais rankdarbiais švenčių proga nudžiūgina artimuosius ir draugus. O kai šie darbai atliekami su meile, tai ir rezultatai būna puikūs. Airinga ne tik technologijų, bet ir muzikos konkursų ir olimpiadų dalyvė ir nominantė [...]


Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos autorėsSusitikimas su profesoriumi Liudu Mažyliu

Progimnazijos mokiniai jau seniai norėjo susitikti su Lietuvos Nepriklausomybės aktą radusiu profesoriumi Liudu Mažyliu. Tokį šansą jie gavo gegužės 2 dieną, kai profesorius atvyko į Zarasus ir viešojoje bibliotekoje susitiko su visuomenės atstovais. Net dvi progimnazijos mokinių grupės – mokyklos mokinių tarybos nariai ir 7c klasės mokiniai – su mokytojomis Andželika Vitkūniene, Stanislava Daunaravičiene ir Rimute Morozoviene dalyvavo renginyje ir išgirdo pasakojimą apie akto suradimo peripetijas, tarptautines aplinkybes skelbiant Lietuvos nepriklausomybę prieš 101 metus, signatarų asmenybes ir kt. Profesorius noriai atsakinėjo į klausimus ir nusifotografavo bendrai nuotraukai, ant reklaminio bukleto, skirto rinkimams į Europos Parlamentą, dalino autografus.

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja
Nuotraukos autorėsSėkmė Jaunųjų filologų konkurse

Gegužės 2-4 dienomis Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje organizuojamas 51-ojo Jaunųjų filologų konkurso šalies etapas.
Tarp 15-os geriausiųjų jaunųjų tyrinėtojų darbų ir mūsų progimnazijos 8a klasės mokinio Rapolo Tamoševičiaus darbas „Zarasų parapijos (1522-2018 m.) dvasininkų laipsnių ir vardų žodynas“.
Sveikiname Rapolą Tamoševičių!


Progimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija
Penktokų „Knygomūšis“

Tradicinį „Knygomūšį“ šiais metais pradėjo penktų klasių mokiniai. Trys komandos: „Piratai“, „Knygnešiai“ ir „Knygų graužikai“ demonstravo lietuvių literatūros ir istorijos žinias ir gebėjimus: atliko net po 10 įvairių užduočių. Vieni dalyviai jautėsi drąsiai, kitiems buvo nejauku kalbėti prieš auditoriją, bet visi pasitaikiusias kliūtis nugalėjo.
Penktokų veiklą stebėjo ir vertino komisija: Zarasų viešosios bibliotekos bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė, Zarasų krašto muziejaus kultūrinių renginių koordinatorius Vasilijus Trusovas ir progimnazijos septintos klasės mokinė, ne vieno literatūros kūrybinio konkurso laimėtoja, Justė Sipavičiūtė [...]Birutė Graužinienė, progimnazijos bibliotekininkė, renginio kuratorė
Jūratės Gudavičienės nuotraukosVokiečių kalbos olimpiadoje
Balandžio 18 dieną mūsų progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi mokyklinė vokiečių kalbos olimpiada. Dėkojame visiems dalyviams. Sveikiname nugalėtojus.
Šeštų klasių mokinių grupėje: 1 vieta – Emilija Venediktovaitė (6c), 2 vieta – Austėja Paukštytė (6c), 3 vieta – Roberta Oleškevičiūtė (6c).
Septintų-aštuntų klasių mokinių grupėje: 1 vieta – Deimantė Jurevičiūtė (8b), 2 vieta – Adrija Zavackaitė (7d), 3 vieta – Algintė Kavarskaitė (7d).


Alė Putinienė, vokiečių kalbos mokytoja
Šalies konkurse „Labas“

Mūsų progimnazijos jaunieji kūrėjai šiais metais vėl dalyvavo Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkurse „Labas“, kuris jau penkioliktą kartą organizuojamas Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje. Dar kovo pradžioje išsiuntę savo kūrybinius darbus, mokiniai nekantriai laukė rezultatų. Todėl be galo nudžiugo sulaukę kvietimo į Žemaitiją.
Į Šilalę kelias tolimas. Bet norinčių siekti tikslo nebaugina jokie atstumai. Todėl kūrėjai, geriausių siekių vedini, išsiruošė į Šilalę (juk privalu Žemaitijos metais aplankyti Žemaitiją!) [...]


Progimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija
Andželikos Vitkūnienės nuotraukosIstorijos pamokos kitur ir kitaip

Balandžio pradžioje netradicines istorijos pamokas progimnazijos penktokams ir šeštokams vedė istorijos mokytojos Rimutė Morozovienė ir Gintarė Trukanienė. Šeštokai temą „Pirmasis pasaulinis karas“ nagrinėjo Zarasų krašto muziejuje, kur kartu su šio muziejaus darbuotoju Kęstučiu Vasilevskiu aiškinosi karo veiksmus mūsų krašte. Ypač plačiai buvo panaudota medžiaga apie prie Turmanto esančius ir geriausiai Lietuvoje išlikusius įvairius karo laikų įtvirtinimus. Po to mokiniai atliko muziejaus parengtas edukacines užduotis [...]

Progimnazijos socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukosDirektorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai