2024-10-10
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

Skaitliukas


ES remiami projektai

Tūkstantmečio mokyklos II

„Tūkstantmečio mokyklos II“




Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis




Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“




Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
UTA

Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Progimnazijos talentų šou
Baigiantis mokslo metams birželio 17 d. progimnazijos aktų salėje buvo didelis šurmulys. Čia mokinių tarybos nutarimu vyko talentų šou, kur savo talentus demonstravo 14 dalyvių grupių iš 5 – 8 klasių (solistų, duetų, muzikantų, šokėjų, aviamodelių valdytojų ir kitų mokinių), norėjusių parodyti savo gabumus. Talentų vertinimo komisija, sudaryta iš tėvų ir mokinių – progimnazijos tarybos narių, vadovaujama progimnazijos tarybos pirmininkės Inos Orlovskajos, vertino pasirodymus ir skyrė nominacijas, o visi renginio dalyviai turėjo galimybę išrinkti žiūrovų talentų nugalėtoją. Juo tapo 7b klasės mokinių Eivino Sinkevičiaus ir Eriko Stankevičiaus aviamodelių skraidymo pasirodymas. Muzikaliausiu talentu pripažintos pianinu grojusios 7a klasės mokinės sesės Meda ir Ugnė Kazlauskaitės, išradingiausiu talentu – gitara, fleita groję ir dainavę dainą „Reikia draugą turėti“ brolis ir sesuo Darius Kuosa (6b klasė) ir Mildutė Kuosaitė (8b klasė), patriotiškiausiu talentu – 5c klasės mokinys Jonas Adomavičius, atlikęs dainą „Nidai – 90“. 5c klasės mergaitės Gabrielė Sklismontaitė, Adelė Varnelytė, Saulė Augustė Juškėnaitė, Austėja Koniečnaitė, Rugilė Černiauskaitė, suvaidinusios savo kūrybos miniatiūrą „Mokykla“ gavo artistiškiausio talento nominaciją. O talentų šou nugalėtoja tapo savo kūrybos dainą atlikusi 8a klasės mokinė Marija Mechovičiūytė. Visi šou dalyvavę mokiniai gavo piniginius ir kitokius prizus, už kuriuos progimnazija yra labai dėkinga šiems renginio rėmėjams: RestoBazar (3 čekiai apsilankyti kavinėje), MB „Lietaus sodai“ (2 čekiai apsilankyti kavinėje-parduotuvėje), Svetlanai Sokolovai (dovanų čekis apsilankyti kirpykloje), Zarasų krašto muziejui (2 pakvietimai apsilankyti muziejuje). Piniginius prizus renginiui skyrė MB „Statybų bosas“, UAB „Langasta“, Ernestas Jurevičius, Virginijus Petraitis, Arnoldas Abramavičius. Jie išdalinti mokiniams kaip prizai, o už dalį nupirkta saldumynų visiems dalyviams.

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja, mokinių tarybos veiklos koordinatorė
Mindaugo vitkūno nuotraukos
Tremčių atminčiai
Artėjant birželio 14-ajai – Gedulo ir vilties dienai penktų klasių mokiniai visą savaitę gilinosi į tremčių iš Lietuvos istoriją, aiškinosi, ką, už ką, kur ir kaip trėmė. Per istorijos pamokas dirbdami porose kūrė piešinius „Traukinys į nežinią“. Naudojantis istorijos vadovėlio medžiaga ir internetu svarbiausia buvo nustatyti, kaip atrodė tie į tremtį atokiuose Sovietų Sąjungos užkampiuose mūsų protėvius vežę traukiniai, kokios gamtinės sąlygos buvo aplink. Penktokai sukūrė net 32 piešinius su traukinio vaizdu, kurie birželio 14 dieną buvo iškabinti progimnazijos erdvėje. Svarbiausia, kad mokiniai žinotų svarbiausius, ypač skaudžius Lietuvos gyvenimą keitusius įvykius, kad apmąstytų, ką reikia daryti, kad tai nepasikartotų. Kas nežino istorijos, tas visada išlieka vaiku...

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja. renginio koordinatorė
Nuotraukos autorės
Gedulo ir vilties, Okupacijos ir genocido dienų minėjimas Lietuvos Seime
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro organizuojamo nacionalinio konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatės, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 8-okės Marija Šipelytė, Viltė Šileikytė ir Marija Mechovičiūtė buvo pakviestos į Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienų minėjimą Lietuvos Seime. Kaip ir kasmet, jis vyko birželio 14d. Pirmą kartą Lietuvos Respublikos Seime tragiškieji 1941 m. birželio įvykiai buvo paminėti jau 1990 metais, po to, kai buvo atkurta Lietuvos valstybės Nepriklausomybė. Nuo 1999 metų susiklostė tradicija minėti Gedulo ir vilties, Okupacijos ir genocido dienas Seimo posėdyje arba šioms datoms skirtame minėjime. Minėjimai su labai retomis išimtimis vyksta istorinėje Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje, kurioje 1990-aisiais buvo atkurta Lietuvos valstybės Nepriklausomybė. Tradiciškai minėjimai vyksta birželio 14-ąją. 2010 m. buvo pakeistas šio renginio formatas, iš formalaus Seimo posėdžio jis tapo ne tokiu formaliu minėjimu, buvo praplėstas į renginį kviečiamų asmenų sąrašas, minėjimuose atliekami meniniai intarpai [...]

Gražvydas Gasparavičius, muzikos mokytojas
Nuotraukos autoriaus
Važiuok saugiai

Progimnazija organizavo mokiniams dviračių vairavimo mokymo kursus ir egzaminą, kurį sudaro teorija bei praktika. Mokiniai atliko teorinį egzamino testą iš Kelių eismo taisyklių. Sėkmingai išlaikę teorinę egzamino dalį mokiniai demonstravo praktinius įgūdžius – mokyklos stadione jaunieji dviratininkai turėjo apvažiuoti kliūtis, manevruojant rodyti posūkius, tinkamai sustoti. Komisijos narių teisėmis egzaminuose dalyvavo ir Utenos aps. VPK Zarasų r. PK pareigūnė, kuri padėjo įvertinti tiek teorinius, tiek praktinius jaunųjų dviratininkų gebėjimus.
Policijos pareigūnė ir komisijos nariai linkėjo mokiniams keliuose būti atidiems ir drausmingiems, saugoti savo bei kitų eismo dalyvių sveikatą ir gyvybę.


Artūras Morkūnas, technologijų mokytojas
Aurikės Liorentaitės nuotrauka
Lietuvybės vasaros Pažiegėje kalbotyros pratybos
Šiemet nuo vieno žymiausių lietuvių kalbos tyrinėtojo, kalbos romantiko, mūsų kraštiečio Kazimiero Būgos gimimo sukanka 145 metai ir 100 metų nuo jo mirties. Netoli Dusetų Pažiegės kaime gimęs kalbininkas mokslus pradėjo Dusetose, vienus metus (1891 – 1892 m.) juos tęsė Zarasuose, o paskui mokėsi ir studijavo Peterburge. Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo mokslininkas sugrįžo į Lietuvą ir čia ėmėsi didžiausio savo darbo – lietuvių kalbos žodyno sukūrimo. Nors dėl ankstyvos mirties darbo neužbaigė, Kazimieras Būga davė didžiulį stimulą kitiems tęsti jo veiklą, rūpintis lietuvių kalbos išsaugojimu, puoselėjimu [...]

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja
Nuortaukos autorės
Integruotos gamtos ir technologijų pamokos
Birželio 7 dieną 5b ir 6a klasėse vyko integruotos pamokos. 5b vyko integruota gamtos-chemijos pamoka „Rūgštieji ir baziniai tirpalai“. Mokiniai susipažino su rūgščiaisiais ir baziniais tirpalais esančiais mūsų kasdienėje aplinkoje, atliko bandymus naudodami indikatorių-raudonąjį svogūną. Pamoką vedė chemijos mokytoja Violeta ir biologijos mokytoja Eglė.
6a klasėje vyko integruota biologijos-technologijų pamoka „Sveika mityba“. Pirmiausia susipažinom su sveikos mitybos principais, maistinėmis medžiagomis, kurios iš jų yra naudingiausios mūsų organizmui. Tuomet kibom į darbą - gaminom sveikuolišką desertą. Pjaustėm uogas, plakėm grietinėlę, serviravom ir mėgavomės puikiu skoniu. Pamoką vedė biologijos mokytoja Eglė ir technologijų mokytoja Violeta.


Progimnazijos gamtos ir technologijų mokytojų metodinės grupės informacija
Eglės Magaznieks
nuotraukos
Fotoaparatų parodos atidarymas
Birželio 5 dieną, minint pirmąsias paminklo Zarasuose fotografui Moisiejui Botvinikui pastatymo metines ir 40 metų nuo jo mirties ir kito garsaus menininko - Jehudos Peno gimimą mūsų mieste prieš 170 metų, Zarasuose, Kraštiečių muziejuje buvo atidaryta fotoaparatų paroda. Zarasų rajone Imbrade gyvenantis Kęstutis Liaudenskas jau kelis dešimtmečius kolekcionuoja fotoaparatus ir leido zarasiečiams ir miesto svečiams su dalimi savo kolekcijos susipažinti. Atidaryme gausiai dalyvavo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 6b klasės mokiniai su mokytojomis Andželika Vitkūniene ir Rasa Zaleckiene, keletas miesto gyventojų. Muziejininkė Rimutė Morozovienė pristatė Zarasų krašto menininkus Jehudą Peną ir Moisiejų Botviniką, supažindino su muziejuje esančiais jų kūriniais. Tada susirinkusieji cokoliniame muziejaus aukšte apžiūrėjo 45 Kęstučio Liaudensko fotoaparatus.

Zarasų krašto muziejaus informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas

Metų užduotys

Darbo laikas


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.45 - 14.30

Atnaujinta 2024-08-31

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2024-10-02

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
2024-2025 m. m.


Atnaujinta 2024-10-09

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,9 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)

Dėl atsiskaitymo valgykloje
(256 Kb, pdf)

TAMO piniginės instrukcija
(364 Kb, pdf)


Atnaujinta 2024-09-17

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


Pilietiškumo mokykla
PM

Nuorodos

Zarasų švietimo centras



Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija



Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai