2024-06-15
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

Skaitliukas


ES remiami projektai

Tūkstantmečio mokyklos II

„Tūkstantmečio mokyklos II“
Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
UTA

Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Europos diena mūsų progimnazijoje
Gegužės 9-ąją - Europos dieną, į mūsų progimnaziją atvyko svečių. Mums, 8a klasės mokiniams, pamoką vedė buvę mūsų progimnazijos mokiniai, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos I klasės moksleiviai Marius ir Edvinas. Jie mums priminė, kad šią dieną džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje, būtent šią dieną minimos istorinės Šumano deklaracijos. Taip pat sužinojome, jog R. Šumano pasiūlymas laikomas dabartinės Europos Sąjungos užuomazga. Pasiklausę įdomių pasakojimų apie tai, kaip atsirado Europos sąjunga, perėjome prie diskusijų, kurios labai įtraukė. Diskutavome apie tai, kokios yra galimybės mokytis, studijuoti ir dirbti ES, kodėl, dar besimokant mokykloje, verta pradėti domėtis savo šalies ateitimi. Taip pat buvome supažindinti su programomis ERASMUS+, MEPA, pakviesti jose dalyvauti. Na, o pamokos pabaigoje žaidėme „Kahoot“ žaidimą. Laimėjusių laukė puikūs prizai. Buvo labai smagu visiems kartu paminėti šią svarbią ir ypatingą dieną.

Marija Šipelytė, 8a klasės mokinė
Rugilės Vasiliauskaitės nuotraukos
„Sukurk šviestuvą pats“
Šviestuvai yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis, nes jie atlieka įvairias svarbias funkcijas, pradedant nuo praktiško apšvietimo ir baigiant atmosferos kūrimu.
Progimnazijos 7-8 klasių mokiniai įgyvendino STEAM fizikos projektinį darbą „Sukurk šviestuvą pats“. Šis projektas paskatino mokinius kūrybiškai išreikšti save. Per technologijų ir dailės pamokas mokiniai turėjo galimybę konsultuotis su mokytojais bei tarpusavyje, siekdami įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Mokiniai ne tik kūrė patys unikalius šviestuvų dizainus, bet ir mokėsi sujungti elektrinę grandinę, atskleisdami fizikos principus praktiškai. Be to, mokiniai gilinosi į šviesos reikšmę gyvajam pasauliui, o tai netik skatino jų mokslinį suvokimą, bet ir kritinį mąstymą. Projekte dalyvaujantys mokiniai pristatė savo draugams sukurtas skaidres, kuriose aptarė savo šviestuvų paskirtį bei iššūkius, su kuriais susidūrė kuriant unikalius kūrinius.
Projektinis darbas „Sukurk šviestuvą pats“ skatino mokinių kūrybiškumą ir bendradarbiavimą, pažvelgti į fiziką ne tik kaip į teorinį dalyką, bet ir kaip į praktinį bei kūrybišką procesą, kuris gali būti sėkmingai integruotas į kitas sritis – dailę, technologijas.
Mokiniai savo darbus pristatys gegužės 27 d. „STEAM dienoje“ Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje.

Loreta Akopova, fizikos mokytoja
Paulinos Maldauskaitės nuotraukos
Emocinio raštingumo ugdymo projektas
Gegužės 9 d. teatro „Cezario grupės“ atstovai psichologė Giedrė ir aktorius Paulius, pasitelkę literatūros ir vaidybos meną bei psichologijos tyrimų įžvalgas, mūsų Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje 5a ir 7a klasėms surengė kūrybinę edukaciją emocinio raštingumo bei empatijos ugdymo ir patyčių prevencijos temomis. Projektą remia Zarasų rajono savivaldybė, siekdama stiprinti jaunosios kartos psichikos sveikatą. Kūrybinėmis priemonėmis, įtraukiant ir mokinius, renginiuose buvo siekiama didinti mokinių jautrumą ir sąmoningumą, kad mažėtų nepagarbaus bendravimo ir būtų nebijoma prireikus kreiptis pagalbos.

Progimnazijos informacija
Aldonos Navickienės nuotraukos
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena progimnazijoje
Gegužės 7 dieną Lietuvos mokyklos mokiniai dalyvavo skaitymo akcijoje. Mūsų mokyklos mokiniai paraginti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Aušros Pupeikienės atsinešė savo skaitomas knygas ir lietuvių kalbos pamokos laiką skyrė skaitymui SAVO MALONUMUI. Mes su broliu Vainiumi parūpinome knygų savo draugams, kurie knygų namuose neturi, bibliotekoje nesilanko. Buvo smagu įvilioti draugus į skaitymo SPĄSTUS.
Pamokos pradžioje mokytoja parodė trumpą filmuką, kaip lietuviai kovojo už savo kalbos gyvenimą, kaip knygnešiai gabeno Mažojoje Lietuvoje spausdinamus leidinius SPAUDOS DRAUDIMO laikmečiu. Pasirodo, lietuvių tauta nuožmiai kovojo už savo kalbos išlikimą. Pamoka prabėgo labi greitai.
Mes su broliu skaitome labai daug. Mums smagu skaityti . tikiuosi po šios akcijos skaitymo malonumą pagaus ir daugiau mano draugų....


Jorūnė Eidėjūtė, 7b klasės mokinė
Aušros Pupeikienės nuotraukos
Europos dienos minėjimas Zarasų krašto muziejuje
Europos dienos išvakarėse, gegužės 8 d., Zarasų krašto muziejuje vyko renginys – atvira istorijos - geografijos pamoka Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 8a klasės mokiniams „Kaip pasikeitė Zarasai po Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą“. Ji buvo skirta Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dvidešimtmečiui. Istorijos mokytoja ir muziejininkė Rimutė Morozovienė supažindino su Europos vardo kilme, priminė Europos dienos atsiradimo istoriją, Europos Sąjungos formavimąsi. Pokyčius Zarasų krašte, įvykusius per 20 paskutinių metų, apibūdino ir vaizdžiai pristatė Zarasų krašto muziejaus direktorius Arvydas Veikšra. Jis visą šį laiką foto aparatu ir vaizdo kamera fiksavo pokyčius krašte, todėl turi daug Zarasų istorijai svarbios medžiagos, kuria ir pasidalino renginio metu. Mokiniai ne tik sužinojo, kaip keitėsi Zarasai, bet kokie pokyčiai yra numatyti artimiausioje ateityje, kad Zarasuose visiems būtų gera gyventi, dirbti ir ilsėtis.

Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukos
„Šok į tėvų klumpes“

Gegužės 7 dieną, mes 8b klasės mokiniai su auklėtoju Artūru turėjome pamoką „Šok į tėvų klumpes“.
Apsilankėme Zarasų grupinio gyvenimo namuose. Apžiūrėję aplinką ir patalpas, sužinojome, kad ten gyvena ir vaikinai, ir merginos. Iš viso čia apgyvendinti 10 žmonių. Grupinio gyvenimo namuose dirba draugiški ir malonūs darbuotojai - 5 individualios priežiūros ir 1 socialinis darbuotojas. Susipažinome su jų darbo ypatumais.
Šiltai priėmę mūsų klasę, papasakoję apie gyvenimą šiuose namuose, darbuotojai mus pavaišino arbata ir saldumynais.Mildutė Kuosaitė, 8b klasės mokinė
Andriaus Kalėdos nuotrauka
Progimnazijos mokiniai – nacionalinio konkurso laureatai

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centras kasmet vykdo nacionalinį konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Konkursas vyko jau 24 kartą, šiais metais konkurse dalyvavo 517 mokinių iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. 5-12 klasių mokinių kūryboje įprasminama dramatiška XX a. Lietuvos istorija: tremtys, Holokaustas, partizaninis karas, neginkluotas pasipriešinimas, 1991 m. sausio įvykiai, R. Kalantos žūtis. Iš viso sukurti 447 darbai: piešiniai (319), maketai (39), rašiniai ir eilėraščiai (41), filmai (17), fotografijos ir prezentacijos (7), dainos (24) [...]

Gražvydas Gasparavičius, muzikos mokytojas
Autoriaus nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas

Metų užduotys

Darbo laikas


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.45 - 14.30

Atnaujinta 2023-08-31

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2023-09-25

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
2023-2024 m. m.


Atnaujinta 2024-01-31

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,9 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)

Dėl atsiskaitymo valgykloje
(256 Kb, pdf)

TAMO piniginės instrukcija
(364 Kb, pdf)


Atnaujinta 2024-02-21

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


Pilietiškumo mokykla
PM

„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai