Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas
Įkėlė Administratorius· 2020-09-25 10:57:53
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos vykdomas projektas Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0225 „Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas“.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Dalį projekto lėšų finansavo Zarasų rajono savivaldybės administracija.

Įsigyti ir įrengti penki lauko treniruokliai: lauko treniruoklis skirtas vidinių ir išorinių pilvo raumenų treniravimui sėdint, sukimosi principu ir viršutinei nugaros, krūtinės ir rankų raumenų stiprinimui, lauko treniruoklis skirtas pilvo ir kojų raumenims treniruoti, lauko treniruoklis „slidės“ kojų raumenų stiprinimui, lauko treniruoklis skirtas krūtinės ir rankų, bei nugaros raumenų stiprinimui, lauko treniruoklis skirtas kojų raumenų stiprinimui.

Projekto įgyvendinimo metu buvo sutvarkyta laisvalaikio, bendruomenės užimtumą ir fizinį aktyvumą skatinanti infrastruktūra, įsigyti ir įrengti treniruokliai. Jie skirti ne tik progimnazijos moksleiviams, bet ir visų miesto bendruomenės narių fiziniam aktyvumui ir sveikatinimui stiprinti. Čia taip pat numatoma organizuoti fizinio pasirengimo testus policijos komisariato, priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo tarnybos, Šaulių sąjungos, Krašto apsaugos savanorių tarnybos pareigūnams.

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas baigtas iki 2020 rugsėjo 1 d.
2020 metų rugsėjo 18 d. įvyko iškilmingas aikštelės atidarymas. Plačiau apie atidarymo šventę skaitykite www.zarasai.lt


Zarasų rajono savivaldybės ir progimnazijos informacija