Progimnazija švenčia Kovo 11-ąją
Įkėlė Administratorius· 2021-03-10 17:58:33

Prieš 31 metus Lietuvai pavyko atsiskirti nuo ją valdžiusios Sovietų Sąjungos. Tai padaryta taikiai, Lietuvos žmonių išrinktiems 124 parlamento nariams balsavus dėl Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Taip buvo išreikštas milijonų Lietuvos žmonių noras turėti savo valstybę, patiems joje tvarkytis, saugoti ir puoselėti savo kalbą, kultūrą, papročius. Tebetęsiame šios valstybės kūrimą ir mes. Mūsų nuoširdus darbas, sąžiningas mokymasis, aktyvi pilietinė veikla – tai tarsi plytos ir cementas statomame Lietuvos valstybės pastate. Statykime Lietuvą stiprią, patvarią, gražią, mielą joje gyventi kiekvienam doram žmogui. Prisiminkime jos sudėtingą istoriją ir džiaugdamiesi, kad sugebėjome per šimtmečius išlikti, švęskime. Švęskime kiekvienas savaip, ypatingai, išradingai savo šeimoje, nes šiuo visuotinės pandemijos metu švęsti kartu negalime.

Progimnazijos mokiniai šiai šventei skiria įrašytas dainas, posmus apie Lietuvą, apie 100 mokinių dalinasi nuotraukomis su savo buvimo įvairiose Lietuvos vietose vaizdais. Pamatykime Lietuvos grožį, didžiuokimės, kad joje gyvename ir švęskime. Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena! [...]


Progimnazijos informacija
Virtualaus šventinio renginio kūrėjų vaizdo įrašai

Išplėsta:

Virtualus šventinis progimnazijos renginys Kovo 11-osios progaDėkojame virtualaus šventinio renginio kūrėjams – dainininkams ir muzikantams: Emilijai Venediktovaitei, Emilijai Vaitkutei, Gretai Žiemytei, Austėjai Subatytei, Gretai Chmieliauskaitei, Kamilei Gimbickytei, Rugilei Aksiutovaitei, Milenai Semionovaitei, Godai Borodulinai, Paulinai Samanytei, Kirilui Timofejevui; skaitovams: Justei Kasparavičiūtei, Godai Kasparavičiūtei, Sintijai Kasperavičiūtei, Kristinai Kazakevičiūtei, Nedai Novičenko, Adrijai Augulytei, Andriui Kalėdai; garso ir vaizdo apipavidalintojui – Rokui Juškėnui; mokytojams: Gražvydui Gasparavičiui, Dianai Skvarčinskaitei, Andželikia Vitkūnienei, Mindaugui Vitkūnui, Rimutei Morozovienei.

Atverti renginio grojaraštį (Youtube)

Progimnazijos informacija
Virtualaus šventinio renginio kūrėjų vaizdo įrašai