Kūrėjų klubo atidarymas
Įkėlė Administratorius· 2022-01-17 20:46:34

Tradicinė Lietuvių kalbos savaitė pirmadienį pradėta Kūrėjų klubo atidarymo švente. Joje dalyvavo įvairių kartų kūrėjai.
Atsakomybė atidaryti klubą patikėta jauniesiems progimnazijos kūrėjams, kurie ne tik paaiškino žodžio „kurti“ reikšmę, bet ir „seniausiomis technologijomis“ įžiebė kūrėjų ugnelę. Nedideliame koncertėlyje pasirodė pianinu ir gitara skambinantys, savo kurtas ir perkurtas dainas atliekantys, savo kūrybos eilėraščius skaitantys ir liaudies dainas drąsiai traukiantys „širviukai“. Viso koncerto kulminacija tapo svečių – vaikinų ansamblio ir abiturientų trio – iš „Ąžuolo“ gimnazijos pasirodymas. Jaunuosius kūrėjus sveikino progimnazijos direktorė Aldona Navickienė, viešnios iš Zarasų meno ir „Lakštingalos“ mokyklų, tėvų komiteto, progimnazijos tarybos atstovai, Zarasų švietimo pagalbos tarnybos, savivaldybės mero pavaduotojas. Kūrėjai gavo praktiškų dovanų, saldžių palinkėjimų ir malonių paskatinimų [...]


Andželika Vitkūnienė, Kūrėjų klubo vadovė
Nuotraukos autorės

Išplėsta:

Tradicinė Lietuvių kalbos savaitė pirmadienį pradėta Kūrėjų klubo atidarymo švente. Joje dalyvavo įvairių kartų kūrėjai.
Atsakomybė atidaryti klubą patikėta jauniesiems progimnazijos kūrėjams, kurie ne tik paaiškino žodžio „kurti“ reikšmę, bet ir „seniausiomis technologijomis“ įžiebė kūrėjų ugnelę. Nedideliame koncertėlyje pasirodė pianinu ir gitara skambinantys, savo kurtas ir perkurtas dainas atliekantys, savo kūrybos eilėraščius skaitantys ir liaudies dainas drąsiai traukiantys „širviukai“. Viso koncerto kulminacija tapo svečių – vaikinų ansamblio ir abiturientų trio – iš „Ąžuolo“ gimnazijos pasirodymas. Jaunuosius kūrėjus sveikino progimnazijos direktorė Aldona Navickienė, viešnios iš Zarasų meno ir „Lakštingalos“ mokyklų, tėvų komiteto, progimnazijos tarybos atstovai, Zarasų švietimo pagalbos tarnybos, savivaldybės mero pavaduotojas. Kūrėjai gavo praktiškų dovanų, saldžių palinkėjimų ir malonių paskatinimų.
Ką tik įrengta, šviežiais dažais ir naujais baldais kvepianti mokyklos patalpa subūrė dainuojančius, deklamuojančius, muzikuojančius, piešiančius, idėjų nestokojančius jaunus žmones. Kūrėjų klubo paskirtis tokia ir bus – telkti kūrybines galias, sudaryti sąlygas keistis idėjomis, laisvai veikti bei ugdytis reikiamas vertybes. Kūrėjų klubas progimnazijoje įkurtas projekto „Kokybės krepšelis“ lėšomis, kad... mokytis būtų įdomiau.


Andželika Vitkūnienė, Kūrėjų klubo vadovė
Nuotraukos autorės


2022-01-17